f/3.5
16 mm
1/180
1000
  • Comentarii:

Javi Calvo (javicalvo) 1 lună acum

Buena!!! Gran momento1

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias Javi

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Gracias Alessandro!!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 lună acum

wow, very good, congratulations!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias Fabiano!!!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 lună acum

Lindo momento!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Gracias Anderson!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 lună acum

Me encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Gracias Alex!! Un abrazo

Vladimir Voronin (Voronin) 1 lună acum

Шикарно !:)

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Thanks!!!

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 1 lună acum

GREAT !

Roma Savosko (RomanSavosko) 1 lună acum

Прикольно)

Lidiane Bernardo (lidianebernardo) 1 lună acum

Su trabajo es encantador

Dmitriy Romanov (Romanov10) 1 lună acum

super!