f/3.5
16 mm
1/180
1000
  • Opmerkingen:

Javi Calvo (javicalvo) 1 maand geleden

Buena!!! Gran momento1

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Muchas gracias Javi

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Gracias Alessandro!!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 maand geleden

wow, very good, congratulations!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Muchas gracias Fabiano!!!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 maand geleden

Lindo momento!

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Gracias Anderson!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 maand geleden

Me encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Gracias Alex!! Un abrazo

Vladimir Voronin (Voronin) 1 maand geleden

Шикарно !:)

John Palacio (johnpalacio) 1 maand geleden

Thanks!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 maand geleden

Que genial!

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 4 weken geleden

GREAT !

Roma Savosko (RomanSavosko) 4 weken geleden

Прикольно)

Lidiane Bernardo (lidianebernardo) 4 weken geleden

Su trabajo es encantador

Dmitriy Romanov (Romanov10) 4 weken geleden

super!