f/3.5
16 mm
1/180
1000
  • Kommentaarid:

Javi Calvo (javicalvo) 1 kuu tagasi

Buena!!! Gran momento1

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Muchas gracias Javi

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Gracias Alessandro!!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 kuu tagasi

wow, very good, congratulations!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Muchas gracias Fabiano!!!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 kuu tagasi

Lindo momento!

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Gracias Anderson!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 kuu tagasi

Me encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Gracias Alex!! Un abrazo

Vladimir Voronin (Voronin) 1 kuu tagasi

Шикарно !:)

John Palacio (johnpalacio) 1 kuu tagasi

Thanks!!!

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 1 kuu tagasi

GREAT !

Roma Savosko (RomanSavosko) 1 kuu tagasi

Прикольно)

Lidiane Bernardo (lidianebernardo) 1 kuu tagasi

Su trabajo es encantador

Dmitriy Romanov (Romanov10) 1 kuu tagasi

super!