f/3.5
16 mm
1/180
1000
  • Σχόλια:

Javi Calvo (javicalvo) 1 μήνας πριν από

Buena!!! Gran momento1

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Muchas gracias Javi

Alessandro Spagnolo (fotospagnolonovo) 1 μήνας πριν από

Bella!

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Gracias Alessandro!!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 μήνας πριν από

wow, very good, congratulations!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Muchas gracias Fabiano!!!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 μήνας πριν από

Lindo momento!

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Gracias Anderson!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 μήνας πριν από

Me encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Gracias Alex!! Un abrazo

Vladimir Voronin (Voronin) 1 μήνας πριν από

Шикарно !:)

John Palacio (johnpalacio) 1 μήνας πριν από

Thanks!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 4 εβδομάδες πριν από

Que genial!

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 3 εβδομάδες πριν από

GREAT !

Roma Savosko (RomanSavosko) 3 εβδομάδες πριν από

Прикольно)

Lidiane Bernardo (lidianebernardo) 3 εβδομάδες πριν από

Su trabajo es encantador

Dmitriy Romanov (Romanov10) 3 εβδομάδες πριν από

super!