f/5.6
17 mm
1/125
1600
  • Comentarii:

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Thanks David!!!

Barbara Torres (BarbaraTorres) 1 lună acum

Me encanta la energía en esta foto!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias Barbara!!!

Martina Botti (botti) 1 lună acum

Love it!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Thanks!!

Tamara Hevia (tamihevia) 1 lună acum

wooooowwww increíble fotón John

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias Tami!!!

Jorge Mercado (jorgemercado) 1 lună acum

Buenísima foto, John !!!

Eglė Gendrėnaitė (eglegend) 1 lună acum

WOW! Super!!

Vladimir Voronin (Voronin) 1 lună acum

Крутецкий кадр !:)

Vladimir Fotokva (photokva) 1 lună acum

Круто!

Albert Buniatyan (albertbuniatyan) 1 lună acum

Wow amazing girls! ))

Wojtek Hnat (wojtekhnat) 1 lună acum

Super

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 1 lună acum

Woooo Great John !!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias a todos por sus comentarios!!!

Galina Shtym (livanova2000) 1 lună acum

WOW!!! Super!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 lună acum

Espectacular John, felicitaciones!!!

Fraco Alvarez (fracoalvarez) 1 lună acum

guauuuuuu

Jesus Ochoa (jesusochoa) 1 lună acum

Bello momento .!!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 lună acum

Muchas gracias a todos!!!