Fotograful de nuntă Lesya Cykal (lesindra). Fotografia din 29 noiembrie 2013
Adăugați la favorite

милахи и хороший свет!
спасибо,Дима!оценка от тебя-это счастье)это не сарказм.
классный бличек)))!
обожаю такие кадры)!
очень красиво!!!

Autentificați-vă sau Înregistrați-vă pentru a putea lăsa un comentariu

f/3.03
50 mm
1/320s
200
Filmat pe 18 noiembrie 2013