f/11.7
38 mm
1/640
2000
  • Opmerkingen:

Kirill Drozdov (dndphoto) 12 maanden geleden

Ты как вcегда творишь проcто мега-cнимки!

Volodymyr Ivash (skilloVE) 12 maanden geleden

Спасибо ;) Стараюсь!

Yuliya Platonova (JuliaPlatonova) 12 maanden geleden

Классно!

Andrew Bondarets (Andrey11) 12 maanden geleden

это очень круто!!

Ivan Ivanov (dgdgd) 12 maanden geleden

Классная композиция!

Igor Topolenko (topolenko) 12 maanden geleden

Картина маслом!)

Natalya Protopopova (NatProtopopova) 12 maanden geleden

огонь

Karina Klochkova (KarinaK) 12 maanden geleden

Кайф)

Andrey Yurev (HSPJ) 12 maanden geleden

очень круто!

Dmitriy Chernyavskiy (dmac) 12 maanden geleden

Крутой портрет

Rashad Nabiev (rashadnabiyev) 12 maanden geleden

лучший за год )

Dimitri Kuliuk (imagestudio) 12 maanden geleden

Quanto e bella!)

Lili Kozubal (lili1) 12 maanden geleden

очень круто !

Damir Kuzhumov (kuzda) 12 maanden geleden

Сидел долго разглядывал каждую девушку! Прям как картину в галерее))

Yurii Kifor (Kifor) 12 maanden geleden

Вова это крутяк! ракурс огонь!

Dmitriy Lir (Dmitriylir) 12 maanden geleden

Прямо сюжет из живописи)

Volodymyr Ivash (skilloVE) 12 maanden geleden

Кому интересно как сделано смотрите видео на Ютубе)

Yuliya Pavlyashek (juliArt) 12 maanden geleden

шикккккккк

Wojtek Hnat (wojtekhnat) 12 maanden geleden

omg, this is beautiful

Pavel Yavnik (raws) 12 maanden geleden

Горджиаз!

Mikhail Miloslavskiy (Studio-Blick) 12 maanden geleden

супер!

Artem Popov (pro100artem) 12 maanden geleden

Чувак это-репчик)
Очень крутая картинка)

Andy Vox (andyvox) 12 maanden geleden

Здорово)

Sergey Lapchuk (lapchuk) 12 maanden geleden

Bericht verwijderd door de schrijver

Jorge Medina (FilmEvents) 12 maanden geleden

The best!

Micaela Segato (segato) 12 maanden geleden

Stupenda, sembra un dipinto....complimenti !

Dmitriy Romanov (Romanov10) 12 maanden geleden

Как всегда крут!

Jossef Si (Jossefsi) 12 maanden geleden

Beautiful picture

Vadim Rufov (Ch1ly) 12 maanden geleden

это слишком красиво! Слишком!

Evgeniy Logvinenko (logvinenko) 11 maanden geleden

супер!

Katerina Bessonova (bessonovak) 11 maanden geleden

beautiful

Lyubov Chistyakova (luchistyakova) 11 maanden geleden

Напоминает фреску))) Захватывающе!

Guido Santuci (guidosantuci) 11 maanden geleden

friend I'm your fan !!! Your photos are amazing, I always watch your channel on youtube parabens! great inspiration for me

Volodymyr Ivash (skilloVE) 11 maanden geleden

;)

Gareth Davies (gdavies) 11 maanden geleden

Stunning!

Elena Nikolaeva (springfoto) 11 maanden geleden

Невероятно круто!

Evgeniy Rene (Ranier) 11 maanden geleden

хочется разглядывать) классный снимок

Marius Stoica (mariusstoica) 11 maanden geleden

woow

Tatyana Selezneva (TANYASELEZNEVA) 11 maanden geleden

Это очень-очень круто! Я просто в восторге от ваших работ и доброты!

Igor Shevchenko (Wedlifer) 11 maanden geleden

Я первый раз столько лайков вижу!! Это вообще законно? ;))

Aleksandr Chernyy (AlexBlack) 11 maanden geleden

Словно картина :) Очень красиво!

Mariya Ovchinnikova (Masha74) 11 maanden geleden

Какие восхитительные!!)))

Volodymyr Strus (strusphotography) 11 maanden geleden

Вова, як завжди, просто крутяк!)

Rosen Genov (studioplovdiv) 11 maanden geleden

IVASH TOP!

Matteo Innocenti (matteoinnocenti) 11 maanden geleden

a dream

Ivan Fragoso (IvanFragoso) 11 maanden geleden

Top!!!

Joel Pinto (joelpintophoto) 11 maanden geleden

Amazing!!

Vadim Kochetov (NicepicParis) 11 maanden geleden

оч круто

Nelli Dyachkina (NelliDi) 8 maanden geleden

Шедевр! Очен очень!

Raul Santano (santano) 8 maanden geleden

Wwwooowwww ..!!! Flipante Ivash

Rustam Bayazidinov (bayazidinov) 6 maanden geleden

СУПЕР ,,,,,,,,,.КЛАССССССССССССССС

Anastasiya Bulkina (Stella123) 6 maanden geleden

круто

Yura Morozov (sibirikonium) 5 maanden geleden

Круто! Реально как фреска!!!!)

Katerina Francois (Lyon) 5 maanden geleden

Нереально круто!!! но вот как так их можно было уложить ?

Andrey Kuskalo (andreykuskalo) 3 maanden geleden

Фантастика!)

Sergey Boyko (boykopro) 2 maanden geleden

Невероятная картинка)) Просто топ 1