f/4.0
25 mm
1/160
4000
  • Komentarze:

Laurynas Butkevičius (laurynasb) 2 miesiące temu

Che che! Super!

Petr Cherchel (pCherchel) 2 miesiące temu

amazing shot!!

Flavio Roberto (FlavioRoberto) 2 miesiące temu

Aquele momento que dói até o nosso coração! Linda foto Hofman!

Jiri Horak (JiriHorak) 2 miesiące temu

Excelente David!

Alex Bernardo (alexbernardo) 2 miesiące temu

Fantástico mano! Que momento incrível!!

Maksim Shatrov (Dubai) 2 miesiące temu

Nice

John Palacio (johnpalacio) 2 miesiące temu

Maravilloso momento!!!!

Leonel Longa (leonellonga) 2 miesiące temu

Excelente! buen momento!

Natalya Ivanova (nataivanova) 2 miesiące temu

😍😍😍Прелесть малыши))

Eglė Gendrėnaitė (eglegend) 2 miesiące temu

Amazing!!

Nazar Voyushin (NazarVoyushin) 2 miesiące temu

Ye! I love it!

Marin Avrora (MarinAvrora) 2 miesiące temu

it will be pic of the day

Vladimir Fotokva (photokva) 2 miesiące temu

Ахаха)) Крутяк)))))

Jeferson Perrot (jefersonperrot) 2 miesiące temu

Baita foto!

Pablo Bravo eguez (PabloBravo) 2 miesiące temu

TOP TOP

Veronika Mikhaylova (McLaren) 2 miesiące temu

Super

Ernst Prieto (ernstprieto) 2 miesiące temu

genial

Lidiane Bernardo (lidianebernardo) 2 miesiące temu

Que lindinhos ♥

Akim Sviridov (akimsviridov) 2 miesiące temu

Great moment!!! Top

Lorenzo Romeo (Lorenzoromeo) 2 miesiące temu

Maestro !

Kseniya Ogneva (ognevafoto) 2 miesiące temu

Супер!

Katerina Bessonova (bessonovak) 2 miesiące temu

super!

Dmitriy Romanov (Romanov10) 2 miesiące temu

Great emotion pic!

Ekaterina Zamlelaya (KatyZamlelaya) 2 miesiące temu

очень классное эмоциональное фото!

Pavel Baymakov (Baymakov) 2 miesiące temu

Genial foto!!!

Barbara Torres (BarbaraTorres) 2 miesiące temu

hahahahahaha love !!!

Vitaliy Shupilov (vashupilov) 2 miesiące temu

kids)

Nelutu Rosu (neluturosu) 2 miesiące temu

super! :)

Vladimir Voronin (Voronin) 2 miesiące temu

Мило! :)