'Tooooopic' Photography Contest | MOBILE PHOTOGRAPHY | Submissions Closed

Hi,
As the winner of the previous challenge of ‘Topic’, I will judge the next round of 'Topic' which is MOBILE PHOTOGRAPHY
Choose and submit one image that best suits the theme of ‘MOBILE PHOTOGRAPHY’, here are the criteria:
– Only NON-WEDDING images permitted.
– Only photos taken with smartphones are accepted.
– Please submit only ONE photo.
– I'll decide who the winner of this challenge is on the 30th of April.The Prize:
One Year Pro subscription from MyWed.
Good luck and get Creative!

Rohan Mishra (rohanmishra) 2 måneder siden

Baby's day out! – Shot on Samsung S9

  • Bilde 1
Migle Markuza (markuza) 2 måneder siden

Google pixel 2

  • Bilde 2
Pavel Krichko (pkritchko) 2 måneder siden

my old iPhone 5s

  • Bilde 3
Margareta Seewald (margaretaseewald) 2 måneder siden

My perfect world

  • Bilde 4
Volodymyr Ivash (skilloVE) 2 måneder siden

Iphone 7+

  • Bilde 5
Sofia Camplioni (sofiacamplioni) 2 måneder siden

Lenovo K5...

  • Bilde 6
Polina Gotovaya (polinagotovaya) 2 måneder siden

iphone 8

  • Bilde 7
Panos Apostolidis (panosapostolid) 2 måneder siden

fly..

  • Bilde 8
Olya Khmil (khmilolya) 2 måneder siden

iphone 8+

  • Bilde 9
Paola Simonelli (simonelli) 2 måneder siden

I can't remember the cell phone anymore, it's a little old picture!

  • Bilde 10
Andrew Bondarets (Andrey11) 2 måneder siden

iphone7

  • Bilde 11
Sasha Titov (sashatit0v) 2 måneder siden

iphone 6

  • Bilde 12
Orlando Suarez (OrlandoSuarez) 2 måneder siden

Coastline Portrait by Orlando Suarez

  • Bilde 13
Dinu Bargan (dinubargan) 2 måneder siden

Iphone 5

  • Bilde 14
Saulius Aliukonis (onedream) 2 måneder siden

LG G6

  • Bilde 15
Aleksandr Khalabuzar (A-Kh) 2 måneder siden

life style
(iphone se)

  • Bilde 16
Elena Sviridova (ElenaSviridova) 2 måneder siden

iPhone 6

  • Bilde 17
Maya Klyam (MayaKlyam) 2 måneder siden

iPhone XR

  • Bilde 18
Volodimir Lesik (Tsembel) 2 måneder siden

Ок

  • Bilde 19
Petia Emilova (smailka) 2 måneder siden

Huawei P20

  • Bilde 20
Shahar Vin (shaharvinitsky) 2 måneder siden

Galaxy S7

  • Bilde 21
Juan esteban Londoño acevedo (juanes487) 2 måneder siden

iPhone 7

  • Bilde 22
Igor Cvid (maestro) 2 måneder siden

Xiaomi

  • Bilde 23
Dmitriy Tkachuk (dmitriytkachuk) 2 måneder siden

nice one

Dmytro Sobokar (sobokar) 2 måneder siden

iphone 7

  • Bilde 24
Elena Flexas (Flexas) 2 måneder siden

SE

  • Bilde 25
Salvador Del Jesus (deljesus) 2 måneder siden

galaxi s6

  • Bilde 26
Dmitriy Tkachuk (dmitriytkachuk) 2 måneder siden

Meditacion on cola
Iphone 6

  • Bilde 27
Eric Contreras (solofotos) 2 måneder siden

Chichiriviche de la Costa – Venezuela

  • Bilde 28
Rodrigo Ramo (rodrigoramo) 2 måneder siden

The excitement of the first look at NYC when you arrive from the airport in underground
Iphone 7 | NYC | 2017

  • Bilde 29
Estelle Carlier (Estellephoto59) 2 måneder siden

Treck dans la Citee perdue en Colombie ou j'ai croisé la communauté indigène.
Photo prise avec huaewai p20

  • Bilde 30
Zoltán Füzesi (moksaphoto) 2 måneder siden

The Snake...

  • Bilde 31
Lubow Polyanska (LuPol) 2 måneder siden

:)

  • Bilde 32
Roberto Lainez (RobertoLainez) 2 måneder siden

My twins on the beach. Taked with Iphone SE

  • Bilde 33
Mario Gi (mariogi) 2 måneder siden

Photo taken in 2010 with my old Nokia N73

  • Bilde 34
Santiago Ospina (Santiagoospina) 2 måneder siden

Comunas de Medeliin Colombia.
En un tiempo uno de los barrios más peligrosos del mundo, ahora es un lugar turístico.

  • Bilde 35
Maurizio Sfredda (maurifotostudio) 2 måneder siden

Melding slettet av eier

Tomasz Bakiera (tomaszbakiera) 2 måneder siden

a walk with my 2,5 years old son :)

  • Bilde 37
Francesco Smarrazzo (Smarrazzo) 2 måneder siden

Iphone 7

  • Bilde 38
Katarzyna Jabłońska (jabuszko) 2 måneder siden

Iphone 6s, Kawah Ijen

  • Bilde 39
Zaenal Arifin (zaenalarifin) 2 måneder siden

Oppo

  • Bilde 40
Francesco Gravina (fotogravina) 2 måneder siden

Melding slettet av eier

Francesco Gravina (fotogravina) 2 måneder siden

Melding slettet av eier

Francesco Gravina (fotogravina) 2 måneder siden

iPhone X

  • Bilde 54
Giuseppe Petix (petix) 2 måneder siden

Iphone 7 plus

  • Bilde 55
Jader Morais (jadermorais) 2 måneder siden

Take Samsung J7

  • Bilde 56
Alex Bernardo (alexbernardo) 2 måneder siden

Iphone 7 plus

  • Bilde 57
Barbara Torres (BarbaraTorres) 2 måneder siden

Cuba iphone

  • Bilde 58
  • Bilde 59
Alexandru Vîlceanu (alexandruvilcea) 2 måneder siden

Selphy

  • Bilde 60
Rogério Suriani (RogerioSuriani) 2 måneder siden

Samsung Duo

  • Bilde 63
Sergiu Cotruta (SerKo) 2 måneder siden

Huawei Mate 20 Lite

  • Bilde 64
Magdalena Gheonea (magdagheonea) 2 måneder siden

Samsung A3

  • Bilde 65
Marian mihai Matei (marianmihai) 2 måneder siden

Pefect light

  • Bilde 66
Petrică Sima (SimaPetrica) 2 måneder siden

Huawei p10 lite

  • Bilde 67
Duc Nguyen (ducnguyenphotos) 2 måneder siden

Iphone 6s
Farmer
Viet Nam

  • Bilde 68
Ratchakorn Homhoun (Roonphuket) 2 måneder siden

Phangnga ,Thailand Iphone 7

  • Bilde 69
Memduh Çetinkaya (memduhcetinkay) 2 måneder siden

iphone 7

  • Bilde 70
Bao Duong (thienbao1703) 2 måneder siden

VietNam with ip7+ !!!

  • Bilde 71
Adrian Bîrgăuan (BirgauanFotoFilm) 2 måneder siden

samsung note 8

  • Bilde 72
Emre Nesli (emrenesli) 2 måneder siden

Huawei p20 pro

  • Bilde 73
Medhanie Zeleke (medhaniezeleke) 2 måneder siden

iPhone X. a frame and a frame in a frame.

  • Bilde 74
Graziano Notarangelo (LifeinFrames) 2 måneder siden

Samsung S7 Edge. Monopoli

  • Bilde 75
Slađana Danna (dannasladjana) 2 måneder siden

Huawei P20

  • Bilde 76
Mariusz Duda (mariuszduda) 2 måneder siden

iphone 7, Tatra Mountains

  • Bilde 77
Laurentiu Nica (laurentiunica) 2 måneder siden

Iphone 7plus

  • Bilde 78
Fabrizio García (Fabriziofotos) 2 måneder siden

San Cristóbal de Las casas. HUAWEI MATE 10

  • Bilde 79
Luigi Allocca (luigiallocca) 2 måneder siden

iPhone 8+ castello Mercogliano

  • Bilde 80
Olga Emrullakh (Antalya) 2 måneder siden

Huawai , turkish smit at Salda lake :)

  • Bilde 81
Sebastian Gutu (sebastiangutu) 2 måneder siden

Kids Fashion – shot on Samsung galaxy S7

  • Bilde 82
Haitonic Liana (haitonic) 2 måneder siden

My grandfather <3

  • Bilde 83
Francesco Carboni (francescocarboni) 2 måneder siden

iPhone 5s

  • Bilde 84
  • Bilde 85
  • Bilde 86
  • Bilde 87
  • Bilde 88
  • Bilde 89
  • Bilde 90
  • Bilde 91
  • Bilde 92
  • Bilde 93
Silvina Alfonso (silvinaalfonso) 2 måneder siden

Sony Xperia m5

  • Bilde 94
Ruslan Pastushak (paruss11) 2 måneder siden

iPhone 7+

  • Bilde 95
Robert Słomski (fotoslomski) 2 måneder siden

Huawei p20

  • Bilde 96
Chatree Darasaeng (phototripkrabi) 2 måneder siden

Tropical rainforest

  • Bilde 97
Lei Liu (liulei) 2 måneder siden

street photography.

  • Bilde 98
  • Bilde 99
  • Bilde 100
  • Bilde 101
  • Bilde 102
  • Bilde 103
  • Bilde 104
  • Bilde 105
  • Bilde 106
  • Bilde 107
Simone Crescenzo (simocre) 2 måneder siden

Reflections

  • Bilde 108
Caterina Ciccarelli (IDoPhotographymx) 2 måneder siden

A thief!

  • Bilde 109
Dawid Mazur (dawidmazur) 2 måneder siden

Oneplus 6

  • Bilde 110
Anna Radziejewska-Lorek (annaradziejewska) 2 måneder siden

HUAWEI P9 To the sky

  • Bilde 111
Patrizia Marseglia (marseglia) 2 måneder siden

iphone 5s

  • Bilde 112
  • Bilde 113
Elena Alonso (ElenaAlonso) 2 måneder siden

I always felt proud of this one :)

  • Bilde 114
Vitaliy Zimarin (vzimarin) 1 måned siden

Congratulations, Elena! You are the contest winner this month! The choice was difficult, but I stopped at your photo. Very artistic shot. Thank you all for participation!

Elena Alonso (ElenaAlonso) 1 måned siden

Thank you so much!! 😊🙏

Cleisson Silvano (cleissonsilvano) 2 måneder siden

Melding slettet av eier

Cleisson Silvano (cleissonsilvano) 2 måneder siden

Coming out of the light, going into the dark

  • Bilde 116
Florin Belega (belega) 2 måneder siden

Hide and Seek

  • Bilde 117
Diana Andrea (diana-andrea) 2 måneder siden

Iphone 8plus 🏔

  • Bilde 118
Kendy Mangra (mangra) 2 måneder siden

Melding slettet av eier

Giuseppe Boccaccini (boccaccini) 2 måneder siden

S.Agata Catania

  • Bilde 120
Flavio Roberto (FlavioRoberto) 2 måneder siden

iPhone 6

  • Bilde 121
Szabolcs Locsmándi (locsmandisz) 1 måned siden

Rallye. HTC One M9

  • Bilde 122
Danielle Nungaray (nungaray) 1 måned siden

Iphone XS Max

  • Bilde 123
Christian Puello conde (puelloconde) 1 måned siden

Huawei P10plus

  • Bilde 124
Mywed Team (MyWedTeam) 1 måned siden

Elena Alonso, the winner of the topic, has started a new stage devoted to 'Humour' here: mywed.com/forum/119615/… You are welcome to share your images!

Forumet er kun tilgjengelig for MyWed-fotografer.