f/13.0
35 mm
1/200
160
  • Komentarai:

Rodrigo Osorio (rodrigoosorio) 1 metai prieš

que buena foto

Dmitriy Selivanov (selivanovphoto) 1 metai prieš

Amazing red! ;)

Donatas Ufo (donatasufo) 1 metai prieš

Great!

Enrique Soliz (EnriqueSoliz) 1 metai prieš

excelente toma!

Maksim Chub (max-chub) 1 metai prieš

Very nice!

Kirill Gorshkov (KirillGorshkov) 1 metai prieš

Эффектный кадр!

Adrián Bailey (adrianbailey) 1 metai prieš

Amo los colores!!

Carlucio Cruz (carluciocruz) 1 metai prieš

Amazing

Roma Savosko (RomanSavosko) 1 metai prieš

Супер!

Elena Bodyakova (Bodyakova) 1 metai prieš

круто

Claudiu Stefan (claudiustefan) 1 metai prieš

Excelent!

Christian Cardona (christiancardona) 1 metai prieš

Thanks guys

Ana Rosso (anarosso) 1 metai prieš

Awesome!

Aleksey Kharlampov (Kharlampov) 1 metai prieš

отражение в телефончике

Cleisson Silvano (cleissonsilvano) 1 metai prieš

very nice, congratulations!!

Sergio Mazurini (mazur) 1 metai prieš

i like it!

Dimitri Kuliuk (imagestudio) 2 mėnesiai prieš

Top I like a lot!