f/4.0
17 mm
1/6400
320
  • Komentarai:

Vitalik Gandrabur (ferrerov) 10 mėnesių prieš

bella questa!

Giu Morais (giumorais) 10 mėnesių prieš

Boa !

Carmelo Ucchino (carmeloucchino) 10 mėnesių prieš

fantastica

Ernst Prieto (ernstprieto) 10 mėnesių prieš

magnifica!

Javi Calvo (javicalvo) 10 mėnesių prieš

Muy buena!

Dmitriy Romanov (Romanov10) 10 mėnesių prieš

great composition!

Aleksandra Kos (aleksandrakos) 10 mėnesių prieš

Очень!!!

John Palacio (johnpalacio) 10 mėnesių prieš

Muy buena composición!!

Sándor Váradi (VaradiSandor) 10 mėnesių prieš

You very great photographer

Varvara Medvedeva (medvedevphoto) 10 mėnesių prieš

Amazing shot!

Alessandro Spagnolo (fotospagnolonovo) 9 mėnesiai prieš

Grazie!