f/7.0
35 mm
1/640
100
  • Komentarai:

Maciek Januszewski (MaciekJanuszews) 1 metai prieš

Love it! :)

Artem Tolstykh (KENT) 1 metai prieš

Nice

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks Artem!

Paulo keijock Muniz (PauloKeijock) 1 metai prieš

Master shot Viviana!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks a lot Paulo! :)

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks Orlando!

Horacio Carrano (horaciocarrano) 1 metai prieš

Me encanta!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias Horacio querido!

Anastasiya Zevako (AnastasijaZevako) 1 metai prieš

like it very much!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks Anastasiya!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias a todos! Thanks to all! :)

Gabriel Lopez (lopez) 1 metai prieš

Muy buena...!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Gabi!

Sergio Lopez (SergioLopezPhoto) 1 metai prieš

Brutal Viviana!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias Sergio!

Barbara Torres (BarbaraTorres) 1 metai prieš

ME ENCANTAAAAA

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Mil gracias Barbara!!! :) :)

Uriel Coronado (urielcoronado) 1 metai prieš

Viviana me encanta!!! Que belleza

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Uriel muchas gracias!!! :) :)

Isidro Cabrera (Isidrocabrera) 1 metai prieš

hermosa felicidades

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Isidro! :)

Carlucio Cruz (carluciocruz) 1 metai prieš

Nice

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks Carlucio!

Olesya Ukolova (olesyaphotos) 1 metai prieš

Great photo!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Many thanks Olesya :)

Jesús Martínez (JesusMartinez) 1 metai prieš

Qué bonita foto!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Jesús :)

David Deman (daviddeman) 1 metai prieš

NICE !

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks David

Monika Zaldo (zaldo) 1 metai prieš

Preciosa!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Monika :)

Tatyana Tatyana (tati005) 1 metai prieš

cool)

Jesus Ochoa (jesusochoa) 1 metai prieš

Bell imagen muy documental !

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchísimas gracias Jesus! :) :)

Carmelo Ucchino (carmeloucchino) 1 metai prieš

molto bella... il taglio il momento e il cane

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias Carmelo. :)

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) 1 metai prieš

Bellissima!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias Ricardo! :)

Tatyana Malysheva (tabby) 1 metai prieš

nice)))

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks Tatyana!

Mayra Rodríguez (rodrguez) 1 metai prieš

hermosa Vivi

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Mayra muchas gracias!

Kavanna Tan (kavanna) 1 metai prieš

nice

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Thanks a lot Kavanna!

Manos Skoularikos (skoularikos) 7 mėnesiai prieš

I love the synthesis!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Thanks Manos! :)