f/5.0
35 mm
1/125
1000
  • Komentarai:

Monika Dziedzic (zielonakropka) 3 savaitės prieš

super!♥

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thanks Monika! ♥

Flavio Roberto (FlavioRoberto) 3 savaitės prieš

Excelente!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Muchas gracias Flavio!

John Palacio (johnpalacio) 3 savaitės prieš

Gran momento Viiv!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

John muchas gracias! ♥

Roland Földvári (Foldvariphoto) 3 savaitės prieš

Very nice BNW

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thank you!

David Hofman (hofmanfotografia) 3 savaitės prieš

Buenissima

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

David muchas gracias! ♥

Laurynas Butkevičius (laurynasb) 3 savaitės prieš

Super!

Michel Bohorquez (michelbohorquez) 3 savaitės prieš

Bella

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Gracias Michel!

Vladimir Voronin (Voronin) 3 savaitės prieš

Круто! :)

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thanks Vladimir!

Kavanna Tan (kavanna) 3 savaitės prieš

ooops

Dmitriy Ivanov (id152562691) 3 savaitės prieš

Шикарно!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thank you!

Alex Bernardo (alexbernardo) 3 savaitės prieš

Powerful!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thanks Alex!

Agnieszka Gofron (agnieszkagofron) 3 savaitės prieš

cool!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 3 savaitės prieš

Very good, perfect job, congratulations!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thanks a lot Fabiano!

Stathis Athanasas (ATHANASAS) 3 savaitės prieš

Εξαιρετική

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 3 savaitės prieš

Thank you!

Mariya Bulannaya (buannaya) 2 savaitės prieš

Очень классный репортажный кадр!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 savaitė prieš

Thank you Mariya! :)

Anatoliy Guzenko (AnatolyGuzenko) 2 savaitės prieš

Fun party!

Serena Faraldo (faraldowedding) 2 savaitės prieš

you really caught the moment here! great job!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 savaitė prieš

Thank you so much Serena! :)

Jorge Mercado (jorgemercado) 1 savaitė prieš

Muy buena foto, Viviana!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 savaitė prieš

Muchas gracias Jorge!

Igor Topolenko (topolenko) 4 dienos prieš

Emotions- super!!! :-)