f/3.6
35 mm
1/10000
200
  • Komentarai:

David Gonzálvez (davidgonzalvez) 5 mėnesiai prieš

love

Ivan Kayda (Afrophotographer) 5 mėnesiai prieš

Это очень круто!

Marius Godeanu (godeanu) 5 mėnesiai prieš

Wow – Awesome !!

Kristina Leonova (krisleo) 5 mėnesiai prieš

Алексей, это круть!

Alex Velchev (alexvelchev) 5 mėnesiai prieš

Amazing work! The shot of the week!)

Katerina Bessonova (bessonovak) 5 mėnesiai prieš

красота!

Damir Kuzhumov (kuzda) 5 mėnesiai prieš

Вангую будет ФД)))

Aleksey Malyshev (malexei) 5 mėnesiai prieš

Вряд ли)) Выбора редакции даже нет)

Flavio Roberto (FlavioRoberto) 5 mėnesiai prieš

Impressionante!!! Que linda imagem! parabéns!

Roma Kayman (Cayman) 5 mėnesiai prieš

ето круто)

Sergio Mazurini (mazur) 5 mėnesiai prieš

кадр огонь!

Miguel Bolaños (bolaos) 5 mėnesiai prieš

bravísimo!!!

Igor Maykherkevich (MAYCHERKEVYCH) 5 mėnesiai prieš

крутяк!

Hiske Boon (hiskeboon) 5 mėnesiai prieš

Love, love, love it!!

Michel Bohorquez (michelbohorquez) 5 mėnesiai prieš

Hermosa

Vlada Selyuta (VladaSpain) 5 mėnesiai prieš

Завораживает!

Miron Muza (mmuza) 5 mėnesiai prieš

красиво как всегда!

Evgeniy Logvinenko (logvinenko) 5 mėnesiai prieš

классно!

Victor Rodriguez urosa (victormanuel22) 5 mėnesiai prieš

Great shot!

Dariya Zheliba (zheliba) 5 mėnesiai prieš

сильно

Vaida Šetkauskė (setkauske) 5 mėnesiai prieš

wow!!!!

Egor Eremeev (photoriarden) 5 mėnesiai prieš

Очень круто

Vasiliy Drotikov (dvp1982) 5 mėnesiai prieš

Очень круто!

Roma Savosko (RomanSavosko) 5 mėnesiai prieš

Красивая карточка!

Alysson Oliveira (alyssonoliveira) 5 mėnesiai prieš

Bela

Stefano Cassaro (StefanoCassaro) 5 mėnesiai prieš

So cute...

Maurizio Sfredda (maurifotostudio) 5 mėnesiai prieš

A frozen instant that expands over time, incredibly beautiful !!

Marcos Valdés (marcosvaldes) 5 mėnesiai prieš

Increíble!

Melymer Photo (Melek8Omer) 5 mėnesiai prieš

Nice Shot!

Roman Korolkov (mrkorolkov) 4 mėnesiai prieš

Класс!

Alex Bernardo (alexbernardo) 2 mėnesiai prieš

I was in love with this photo

Henry Unigarro (HenryUnigarro) 2 mėnesiai prieš

Bella fotografía

Eduard Perov (Edperov) 1 mėnesis prieš

Шедевр