f/3.5
20 mm
1/125
3200
  • Σχόλια:

Victor Rodriguez urosa (victormanuel22) 6 μήνες πριν από

Love it!

Giu Morais (giumorais) 6 μήνες πριν από

Show

Alex Bernardo (alexbernardo) 6 μήνες πριν από

Da horaaaa Ricardo!! Muito bom!

Helena Jankovičová kováčová (jankovicova) 6 μήνες πριν από

cool

Paul Perkesh (Perkesh) 6 μήνες πριν από

Great moment! Beautiful!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 6 μήνες πριν από

adoro estas noivas malucas!

Volnei Souza (volneisouzabnu) 6 μήνες πριν από

show \o/

Mariya Ovchinnikova (Masha74) 6 μήνες πριν από

Good job))

Fabiano Abreu (fabreu) 6 μήνες πριν από

linda

Ernst Prieto (ernstprieto) 6 μήνες πριν από

buena!!!

Michel Bohorquez (michelbohorquez) 6 μήνες πριν από

Hermosa

Flavio Roberto (FlavioRoberto) 6 μήνες πριν από

Pura emoção!!! Linda captura!

Tamara Hevia (tamihevia) 6 μήνες πριν από

muy buena!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 μήνες πριν από

Genial!

Mariya Ruzina (maryselly) 6 μήνες πριν από

LIKE!

Tatyana Zheltikova (TanyaZh) 6 μήνες πριν από

Cool!

Yuliya Grigoruk (yuliyagrigoruk) 6 μήνες πριν από

100+

David Hofman (hofmanfotografia) 6 μήνες πριν από

SHOW MAN!

Aleksandr Fedorov (flex) 6 μήνες πριν από

Nice shot!)

José Angel gutiérrez (JoseAngelG) 6 μήνες πριν από

Wow!!

Marcos Valdés (marcosvaldes) 6 μήνες πριν από

Cheers!

Ivan Derkach (IvanDerkach) 6 μήνες πριν από

Класс!

Petr Cherchel (pCherchel) 6 μήνες πριν από

amazing moment!!

Aleksandr Gladchenko (alexgladchenko) 6 μήνες πριν από

веселая невеста!!!!!

Evgeniy Rene (Ranier) 6 μήνες πριν από

great!!!