f/4.0
35 mm
1/640
200
  • Yorumlar:

John Palacio (johnpalacio) 1 ay önce

Muchas gracias Ricardo!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 ay önce

Fantastica John, la espontaneidad de la novia dejó la foto aún más preciosa

John Palacio (johnpalacio) 1 ay önce

Gracias Alex!!! Un gran honor!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 ay önce

Wow, amazing!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 ay önce

Thanks my friend!!

Joaquín Ruiz (JoaquinRuiz) 1 ay önce

Preciosa!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 ay önce

Belas cores, ficou espetacular .

Tanya Bogdan (tbogdan) 1 ay önce

Вау! Как всегда круто!!

John Palacio (johnpalacio) 1 ay önce

Thanks Tanya!!! A hug!!

Petr Cherchel (pCherchel) 1 ay önce

Nice!!

Laurynas Butkevičius (laurynasb) 1 ay önce

Mesaj sahibi tarafından silindi

Danae Soto chang (danaesoch) 1 ay önce

Qué hermosa 😍

Miguel angel Padrón martín (Miguelapm) 4 hafta önce

Gran encuadre crack. Felicidades.

Dmitriy Romanov (Romanov10) 4 hafta önce

Perfekt

Hector Salinas (hectorsalinas) 3 hafta önce

Bella foto John!

Niko Azaretto (NicolasAzaretto) 3 hafta önce

hermosa

Vladimir Voronin (Voronin) 3 hafta önce

Стилевое :)

Caragin Mircea (WestMedia) 2 hafta önce

nice shot!