f/4.0
35 mm
1/640
200
  • Comments:

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) 1 månad sedan

Me Encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 månad sedan

Muchas gracias Ricardo!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 månad sedan

Fantastica John, la espontaneidad de la novia dejó la foto aún más preciosa

John Palacio (johnpalacio) 1 månad sedan

Gracias Alex!!! Un gran honor!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 månad sedan

Wow, amazing!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 månad sedan

Thanks my friend!!

Joaquín Ruiz (JoaquinRuiz) 1 månad sedan

Preciosa!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 månad sedan

Belas cores, ficou espetacular .

Tanya Bogdan (tbogdan) 1 månad sedan

Вау! Как всегда круто!!

John Palacio (johnpalacio) 1 månad sedan

Thanks Tanya!!! A hug!!

Petr Cherchel (pCherchel) 1 månad sedan

Nice!!

Laurynas Butkevičius (laurynasb) 1 månad sedan

Meddelandet togs bort av dess ägare

Danae Soto chang (danaesoch) 4 veckor sedan

Qué hermosa 😍

Miguel angel Padrón martín (Miguelapm) 3 veckor sedan

Gran encuadre crack. Felicidades.

Dmitriy Romanov (Romanov10) 3 veckor sedan

Perfekt

Hector Salinas (hectorsalinas) 3 veckor sedan

Bella foto John!

Niko Azaretto (NicolasAzaretto) 3 veckor sedan

hermosa

Vladimir Voronin (Voronin) 3 veckor sedan

Стилевое :)

Caragin Mircea (WestMedia) 1 vecka sedan

nice shot!