• Opmerkingen:

Nelli Dyachkina (NelliDi) 2 jaar geleden

Фантастика!Очень очень!

Lev Kulkov (Levkues) 2 jaar geleden

вообще шикарно, а это через что?

Katya Mukhina (lama) 2 jaar geleden

посмотри в видеоролике, ссылка внизу!

Katya Mukhina (lama) 2 jaar geleden

Story from Bolivia photoshoot – История тут – mywed.com/ru/story/4325…Форум с видео – пообщаться об этой съемке в Боливии – mywed.com/ru/forum/1037…How this photo was taken? See here: behind the scenes of this photoshoot in Uyuni, Bolivia – youtube – youtu.be/dMoghlY57f0

Katya Mukhina (lama) 1 jaar geleden

mywed.com/ru/forum/1070… – о награде WPPI Grand Award за этот альбом

Sergey Ulanov (SergeyUlanov) 2 jaar geleden

Очень красиво, Катя!

Nazarii Karkhut (Karkhut) 2 jaar geleden

Крутая карточка!!!

Yuriy Palshin (KOOK) 2 jaar geleden

весьма!

Vera Fleisner (Soifer) 2 jaar geleden

eto pryam ochen kruto!

Yura Galushko (JurekGalushko) 2 jaar geleden

Классно :)

Maksim Goryachuk (GMax) 2 jaar geleden

Классно! Очень интересное фото!

Dmitriy Pustovalov (PustovalovDima) 2 jaar geleden

Пушка!

Yuliya Kossovich (yuliakossovich) 2 jaar geleden

Интересный снимок!!

Eduardo Calienes (eduardocalienes) 2 jaar geleden

Notable!!!!!

Andrey Cheban (AndreyCheban) 2 jaar geleden

Катя очень круто!
Молодец!

Sasha Dzyubchuk (SashaDk) 2 jaar geleden

не перестаешь удивлять)

Daniil Grek (weddinglife) 2 jaar geleden

ну вообще очень круто!

Dmitriy Svarovskiy (Dmit) 2 jaar geleden

Эх Катя, Катя

David Deman (daviddeman) 2 jaar geleden

wow super!

Natalya Ivanova (nataivanova) 2 jaar geleden

Очень нравится ! запоминается!)))))))))

Alena Shpengler (shpengler) 2 jaar geleden

Крутой кадр!

Zeljko Marcina (zmarcina) 2 jaar geleden

Amazing!

Dries Lauwers (vormkrijger) 2 jaar geleden

NICE!

Vincenzo Scardina (cromaticafoto) 2 jaar geleden

Very very nice

Nikolay Kharlamov (NikHarlamov) 2 jaar geleden

Как всегда на высоте!

Valentina Ermilova (wwerm1510) 2 jaar geleden

Здорово

Vitaliy Vitleo (vitleo) 2 jaar geleden

Сори за мой инглишь – АМАЙЗИН!

Jaime Lara villegas (weddingphotobel) 2 jaar geleden

wow...love it

Svetlana Tyugay (SvetlanaTyugay) 2 jaar geleden

Чудесное фото!)))

Sergio Zubizarreta (sergiozubi) 2 jaar geleden

wouwww fotón

Mihai Ruja (mrvisuals) 2 jaar geleden

Very cool!

Monika Machniewicz-Nowak (desirestudio) 2 jaar geleden

O My God – wow

Hector Salinas (hectorsalinas) 2 jaar geleden

Fabulosa!!!

Vadim Solovev (Solovev) 2 jaar geleden

фантастика

Andrey Markelov (MarkArt) 2 jaar geleden

Ох, как круто!

Elizaveta Klimochkina (LizaKlimochkina) 2 jaar geleden

Великолепно!

David Adamyan (DavidAdamian) 2 jaar geleden

отлично!

Dasha Gavryuseva (gdasha) 2 jaar geleden

превосходно

Katya Mukhina (lama) 2 jaar geleden

Thank you all! спасибо за вашу поддержку:)

Jesus Ochoa (jesusochoa) 2 jaar geleden

Best of the best !!!!

Aleksey Demshin (demshinav) 2 jaar geleden

Крутая геометрия!

Anna Rozova (annarozova) 2 jaar geleden

прекрасно!!!

Markus Morawetz (weddingstyler) 2 jaar geleden

You're gallery is sooo freaking awesome!

Katya Mukhina (lama) 2 jaar geleden

thank you -))

Dulustaan Efimov (Julus) 1 jaar geleden

наглый фотошоп)) а тут так можно?

Katya Mukhina (lama) 1 jaar geleden

Нет, в этом снимке нет композита. Посмотрите бекстейдж в моем фильме прежде чем писать ошибочное мнение.