f/5.7
35 mm
1/500
3200
  • Komentāri:

Fran Ménez (franmenez) pirms 1 gada

Buenísima Gustavo!

Barbara Torres (BarbaraTorres) pirms 1 gada

Te pasaste!!! Esta increíble!!!!

Jorge Romero (jorgeromerofoto) pirms 1 gada

esta tiene que ganar

Gustavo Liceaga (GustavoLiceaga) pirms 1 gada

Aiññññ me avergüenzas ...

Christian Macias (christianmacias) pirms 1 gada

La mejor foto que eh visto en toda mi vida

Caly Rodríguez (CalyRodriguez) pirms 1 gada

de huevooos!

David Hofman (hofmanfotografia) pirms 1 gada

Buenissima Gustavo!

Alena Shpengler (shpengler) pirms 1 gada

Круть!

Irina Lavrenteva (SvetTeni) pirms 1 gada

wow wow wow!!!

Alejandro Gutierrez (gutierrez) pirms 1 gada

Esta esta con madre !

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) pirms 1 gada

Está increíble, merece premio!!!

Gustavo Liceaga (GustavoLiceaga) pirms 1 gada

Gracias Vivian :D

Egor Tokarev (tokarev) pirms 1 gada

вот это необычно, класс)

Kristina Tararina (ta-kris) pirms 1 gada

ваааа! круто)

Yuriy Luksha (juraluksha) pirms 1 gada

like

Tatyana Malysheva (tabby) pirms 1 gada

кадр отличный, хотя такое было в инстаграме – не с невестой, уже с год как гуляет

Aleksey Demshin (demshinav) pirms 1 gada

Это да , но все таки круто ! :)

Sergey Drobotenko (santo777) pirms 1 gada

хех,Скруджи – Рукалицо))

Paco Tornel (ticphoto) pirms 1 gada

madre mia que buena¡¡¡¡

Kirill Andrianov (Kirimbay) pirms 1 gada

окуеть как круто )))

Vasiliy Tikhomirov (BoraBora) pirms 1 gada

бомба

Olga Grishaeva (ogrishaeva) pirms 1 gada

Шикарный снимок!

Carlos Cisneros (carloscisneros) pirms 1 gada

Nice work!!!

Mariya Vishnevskaya (maryvish7711) pirms 1 gada

интересно вышло.

Vladimir Lyutov (liutov) pirms 1 gada

Вот это да !

Israel Arredondo (arredondo) pirms 1 gada

increíble !!!

Andrea Pitti (pitti) pirms 1 gada

che spettacolo !!!!

Dmitriy Selivanov (selivanovphoto) pirms 1 gada

fantastic!

Igor Vasilev (PeChe) pirms 1 gada

Great work!!

Monika Machniewicz-Nowak (desirestudio) pirms 1 gada

wow its the best

Emil Doktoryan (doktoryan) pirms 1 gada

OMG!!!

Elena Prosvirina (letoleto) pirms 1 gada

вау

Gustavo Liceaga (GustavoLiceaga) pirms 1 gada

Ziņu izdzēsis tās īpašnieks

Jorge Mercado (jorgemercado) pirms 1 gada

Como dicen los que hacen yoga... Mamasté!!!

Gustavo Liceaga (GustavoLiceaga) pirms 1 gada

Jajaja gracias amigo

Artem Tolstykh (KENT) pirms 1 gada

Perfekt

Ruslan Tuktaganov (padpad) pirms 1 gada

Отличная работа!

Patricia Riba (patriciariba) pirms 1 gada

ja, genial!

Marcos Valdés (marcosvaldes) pirms 1 gada

BRUTAL!!!!!

Nastya Drachuk (drachukfamily) pirms 1 gada

ооооочень крутое фото))

Paulina Aramburo (aramburo) pirms 1 gada

Ufff buenísima!!!

Christian Oliveira (christianolivei) pirms 1 gada

Momento decisivo!!!

Roman Matejov (syltfotograf) pirms 1 gada

What a F````!
Just AMAZING!!!!!

Silvina Alfonso (silvinaalfonso) pirms 1 gada

Felicitaciones, merecido premio!!

Margarita Dementeva (Margaritka) pirms 1 gada

это круто, необычно и со смыслом!

Aleksandr Nekhaychik (nehaichik) pirms 1 mēneša

круто!!