f/4.0
35 mm
1/640
200
  • Komentāri:

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) pirms 1 mēneša

Me Encanta!

John Palacio (johnpalacio) pirms 1 mēneša

Muchas gracias Ricardo!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) pirms 1 mēneša

Fantastica John, la espontaneidad de la novia dejó la foto aún más preciosa

John Palacio (johnpalacio) pirms 1 mēneša

Gracias Alex!!! Un gran honor!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) pirms 1 mēneša

Wow, amazing!!!

John Palacio (johnpalacio) pirms 1 mēneša

Thanks my friend!!

Joaquín Ruiz (JoaquinRuiz) pirms 1 mēneša

Preciosa!

Anderson Passini (andersonpassini) pirms 1 mēneša

Belas cores, ficou espetacular .

Tanya Bogdan (tbogdan) pirms 1 mēneša

Вау! Как всегда круто!!

John Palacio (johnpalacio) pirms 1 mēneša

Thanks Tanya!!! A hug!!

Petr Cherchel (pCherchel) pirms 1 mēneša

Nice!!

Laurynas Butkevičius (laurynasb) pirms 1 mēneša

Ziņu izdzēsis tās īpašnieks

Danae Soto chang (danaesoch) pirms 1 mēneša

Qué hermosa 😍

Miguel angel Padrón martín (Miguelapm) pirms 1 mēneša

Gran encuadre crack. Felicidades.

Dmitriy Romanov (Romanov10) pirms 4 nedēļas

Perfekt

Hector Salinas (hectorsalinas) pirms 4 nedēļas

Bella foto John!

Niko Azaretto (NicolasAzaretto) pirms 4 nedēļas

hermosa

Vladimir Voronin (Voronin) pirms 4 nedēļas

Стилевое :)

Caragin Mircea (WestMedia) pirms 2 nedēļas

nice shot!