f/4.0
35 mm
1/200
400
  • Komentarai:

Noelia Ferrera (noeliaferrera) 1 metai prieš

Buena vivi

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Noelia!

Maksim Shkatulov (shkatulov) 1 metai prieš

Отлично!

Jorge Mercado (jorgemercado) 1 metai prieš

Muy buena Viviana !!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Gracias Jorge!

Ciprian Grigorescu (CiprianGrigores) 1 metai prieš

very nice!

Jesus Ochoa (jesusochoa) 1 metai prieš

bellos reflejos !!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias Jesus! :)

Vlad Axente (vladaxente) 1 metai prieš

nice moment!

Anatoliy Pismenyuk (Oriental) 1 metai prieš

Moment!

Zlatana Lecrivain (ZlatanaLecrivain) 1 metai prieš

Great story!

Miguel Bolaños (bolaos) 1 metai prieš

Los editores te quieren Vivi. Bonita captura

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

A mi? jajaja Entonces a vos te aman con locura! :P Gracias Miguel querido por tu apoyo de siempre! :) :)

Amparo Blanquer (Amparoblanquer) 1 metai prieš

Muy bonita!

Eduardo Calienes (eduardocalienes) 1 metai prieš

Notable !!!!

Gabriel Lopez (lopez) 1 metai prieš

Muy buena.."

Madalin Ciortea (DreamArtEvents) 1 metai prieš

Great expresions!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 metai prieš

Muchas gracias a todas y todos! Thanks to all my friends! :)

Silvina Alfonso (silvinaalfonso) 1 metai prieš

Hermosa por donde la mires!!

Artem Tolstykh (KENT) 1 metai prieš

Perfekt

Nicolas Resille (nicolasresille) 1 metai prieš

Muy hermosa vivi!!

Anton Erkhov (Erkhov-Anton) 9 mėnesiai prieš

Отличный, трогательный кадр)))