f/5.0
35 mm
1/125
1600
  • Komentarai:

Marina Kolganova (Kolganoffa) 7 mėnesiai prieš

so gorgeous

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Thanks Marina!

John Palacio (johnpalacio) 7 mėnesiai prieš

Muy buena Vivi!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

John muchas gracias!

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) 7 mėnesiai prieš

Excelente Reportagem Vivi.

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Mil gracias Ricardo!

Marcelo Dias (1515) 7 mėnesiai prieš

Eita, que foto show!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Gracias Marcelo!

David Hofman (hofmanfotografia) 7 mėnesiai prieš

wow amazing!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

David mil gracias querido amigo!

Michal Wojna (wojnamichal) 7 mėnesiai prieš

WOW Amazing!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Thanks Michal!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 7 mėnesiai prieš

uallll great, very good! congratulations!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Thank you so much Fabiano!

Marco Colonna (marcocolonna) 7 mėnesiai prieš

Wow ! Great

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Marco thanks!

Yuliya Senko (SJulia) 7 mėnesiai prieš

WOW!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Thanks! :)

Ernst Prieto (ernstprieto) 7 mėnesiai prieš

que le ha pasado en los pies?? jejeje

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 mėnesiai prieš

Fue una noche de lluvia torrencial y la boda se hizo en exteriores...la novia metió los pies en un charco, eso que ves es barro.

Tatyana Volgina (VolginaTat) 6 mėnesiai prieš

ахахаха... КЛаааас! Суперрр!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Thank you Tatyana!

Sergey Noskov (Nashday) 6 mėnesiai prieš

Ого, шикарно!)

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Thanks a lot Sergey!

Mari Crea (MariCrea) 6 mėnesiai prieš

Wow!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Gracias Mari!

Vincenzo Scardina (cromaticafoto) 6 mėnesiai prieš

Cool

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Thanks Vicenzo!

Mikhail Kruglov (kruglov) 6 mėnesiai prieš

Сейчас снег сойдет и на наших газонах можно будет такое снимать))

Nikolay Kharlamov (NikHarlamov) 6 mėnesiai prieš

Класс!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Thank you Nikolay!

Ciprian Grigorescu (CiprianGrigores) 6 mėnesiai prieš

Very nice Viviana! Congrats!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Ciprian thank you!

Anderson Passini (andersonpassini) 6 mėnesiai prieš

Muito Bela! momento lindo!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Many thanks Anderson!

Michel Bohorquez (michelbohorquez) 6 mėnesiai prieš

Hermosa

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Michel muchas gracias!

Vaska Pavlenchuk (vasiokfoto) 6 mėnesiai prieš

Cool!

Eduardo Calienes (eduardocalienes) 6 mėnesiai prieš

Notable¡¡¡

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 6 mėnesiai prieš

Muchas gracias Edu!

Aleksandr Dubynin (alexandrdubynin) 6 mėnesiai prieš

Cool !

Daniel Gonzalez (hundredfoldphoto) 1 savaitė prieš

Me encanta esta foto!!!

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 1 savaitė prieš

Muchas gracias Daniel!