• Hozzászólások:

Evgeniy Tischenko (Tishenko1981) 7 hónappal ezelőtt

Интересный снимок!!!

Petr Cherchel (pCherchel) 7 hónappal ezelőtt

опасные прогулки ))

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) 7 hónappal ezelőtt

Very cool!

Nina Zverkova (ninazverkova) 7 hónappal ezelőtt

ahah! how they doesn't afraid ?!

Barbara Torres (BarbaraTorres) 7 hónappal ezelőtt

Tssssss!!!!

Dmitriy Selivanov (selivanovphoto) 7 hónappal ezelőtt

What a brave couple! ))) Nice work!

Enrique Simancas (ensiwed) 7 hónappal ezelőtt

Te namastee

Dmitriy Tkachuk (dmitriytkachuk) 7 hónappal ezelőtt

Stunning view

Giu Morais (giumorais) 7 hónappal ezelőtt

Que Show !

Evgeniy Logvinenko (logvinenko) 7 hónappal ezelőtt

super!

John Palacio (johnpalacio) 7 hónappal ezelőtt

Maravillosa Gustavo!!!

Nestor damian Franco aceves (NestorDamianFr) 7 hónappal ezelőtt

QUE fregona !!!!

Paulo keijock Muniz (PauloKeijock) 7 hónappal ezelőtt

Mui buena!

Jiri Horak (JiriHorak) 7 hónappal ezelőtt

Nice!

Thiago Brasil (thiagobrasil) 7 hónappal ezelőtt

Круто зафреймил!

Carlucio Cruz (carluciocruz) 7 hónappal ezelőtt

Very Nice

Stanislav Yakovlev (StanisYakovlev) 7 hónappal ezelőtt

Стильный кадр)))

Nick Zharkov (caliente) 7 hónappal ezelőtt

Qué foto más maravillosa! Bravo, Gustavo!

Vadim Kirichuk (kirichuk) 7 hónappal ezelőtt

Прогулка супер

Іgor Likhobickiy (IgorL) 7 hónappal ezelőtt

Гарне місце для прогулянки ))

Nikolay Kharlamov (NikHarlamov) 7 hónappal ezelőtt

Fantastic moments)

Vladimir Fotokva (photokva) 7 hónappal ezelőtt

Как Вы уговорили их залезть на крышу?)))

Viviana Calaon moscova (vivianacalaonm) 7 hónappal ezelőtt

Buenísima!

Orçun Yalçın (orya) 7 hónappal ezelőtt

Very nice, amazing colour! I love it!

Alan Robles (alanrobles) 7 hónappal ezelőtt

Mamalostruosa ;)

David Almajano maestro (Almajano) 7 hónappal ezelőtt

guapísima!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 7 hónappal ezelőtt

Wollllll

George Sfiroeras (GeorgeSfiroeras) 7 hónappal ezelőtt

amazing!

Bruno Cruzado (brunocruzado) 7 hónappal ezelőtt

cool......

Nilso Tabare (Tabare) 7 hónappal ezelőtt

Que atrevidos!!

Jorge Mercado (jorgemercado) 7 hónappal ezelőtt

Wow, me encantó!!!

Antonio Palermo (AntonioPalermo) 5 hónappal ezelőtt

Top !!!!!!

Tatyana Malysheva (tabby) 5 hónappal ezelőtt

крыши всегда выгодно