Dawid Mazur dawidmazur PRO

Ρζεσζόφ, Πολωνία

Φιναλίστ του MyWed Award 2020

στην περίπτωση του ορισμού του "Γαμήλιο πάρτυ"

Καλύτερη της χρονιάς
Καλύτερη της εβδομάδας
Επιλογή συντακτών
Φωτογράφος γάμων Dawid Mazur (dawidmazur). Φωτογραφία: 19.10.2020
Προσθήκη στα αγαπημένα
f/1.4
50 mm
1/15s
100
Λήψη στις 3 Σεπτεμβρίου 2020

Someone running, someone chillin :D

Irina Selezneva (REmesLOVE) REmesLOVE
9 μήνες πριν από9 m

кайф

Kseniya Bazderova (kbaz) kbaz
9 μήνες πριν από9 m

классно

Shahar Vin (shaharvinitsky) shaharvinitsky
9 μήνες πριν από9 m

wow! very good one!!

Dawid Mazur (dawidmazur) dawidmazur
9 μήνες πριν από9 m

Thank You ;)

Grzegorz Nowak (grzegorznowak) grzegorznowak
9 μήνες πριν από9 m

Świetne!

Dawid Mazur (dawidmazur) dawidmazur
9 μήνες πριν από9 m

Thank You ;)

dobre ujęcie :)

Dawid Mazur (dawidmazur) dawidmazur
9 μήνες πριν από9 m

Dzięki :)

Michał Mach (michalmach) michalmach
9 μήνες πριν από9 m

👍👍👍👍👍👍

Dawid Mazur (dawidmazur) dawidmazur
9 μήνες πριν από9 m

💪

Krzysztof Serafiński (serafinski) serafinski
9 μήνες πριν από9 m

Świetne zdjęcie !!!

Dawid Mazur (dawidmazur) dawidmazur
9 μήνες πριν από9 m

Dziękuję ;)

Leonel Longa (leonellonga) leonellonga
9 μήνες πριν από9 m

muy buena!

Yumir Skiba (skiba) skiba
9 μήνες πριν από9 m

how beautifully the movement is conveyed!

Anna Atayan (annaatayan) annaatayan
9 μήνες πριν από9 m

круто!!!

Tim Demski (timdemski) timdemski
9 μήνες πριν από9 m

brawo ! zasłużone :)

Ákos Erdélyi (erdelyi) erdelyi
9 μήνες πριν από9 m

Nagyon szuper!

Paweł Dłubacz (paulusus) paulusus
9 μήνες πριν από9 m

Gratki.. świetne zdjęcie :)

Jorge Mercado (jorgemercado) jorgemercado
9 μήνες πριν από9 m

Amazing click, Dawid!!!

This is a important moment. Congrats!

Vera Zenina (verberra) verberra
9 μήνες πριν από9 m

Amazing!

Hollie Mateer (mandghollie) mandghollie
9 μήνες πριν από9 m

This is amazing!

Ekaterina Denisova (EDenisova) EDenisova
9 μήνες πριν από9 m

Как на шабаше! Идеальная композиция!

Great!

very good

Συνδέσου ή Κάνε εγγραφή για να αφήσεις σχόλιο