f/4.0
35 mm
1/640
200
  • Komentáře:

Ricardo Ranguetti (ricardoranguett) 1 měsícem před

Me Encanta!

John Palacio (johnpalacio) 1 měsícem před

Muchas gracias Ricardo!!!

Alex Bernardo (alexbernardo) 1 měsícem před

Fantastica John, la espontaneidad de la novia dejó la foto aún más preciosa

John Palacio (johnpalacio) 1 měsícem před

Gracias Alex!!! Un gran honor!!

Fabiano Rodriguez (fabianorodriguez) 1 měsícem před

Wow, amazing!!!

John Palacio (johnpalacio) 1 měsícem před

Thanks my friend!!

Aleksandr Dubynin (alexandrdubynin) 1 měsícem před

Cool !

Joaquín Ruiz (JoaquinRuiz) 1 měsícem před

Preciosa!

Anderson Passini (andersonpassini) 1 měsícem před

Belas cores, ficou espetacular .

Tanya Bogdan (tbogdan) 1 měsícem před

Вау! Как всегда круто!!

John Palacio (johnpalacio) 1 měsícem před

Thanks Tanya!!! A hug!!

Petr Cherchel (pCherchel) 1 měsícem před

Nice!!

Laurynas Butkevičius (laurynasb) 1 měsícem před

Zpráva odstraněna majitelem

Danae Soto chang (danaesoch) 1 měsícem před

Qué hermosa 😍

Miguel angel Padrón martín (Miguelapm) 4 týdny před

Gran encuadre crack. Felicidades.

Dmitriy Romanov (Romanov10) 3 týdny před

Perfekt

Hector Salinas (hectorsalinas) 3 týdny před

Bella foto John!

Niko Azaretto (NicolasAzaretto) 3 týdny před

hermosa

Vladimir Voronin (Voronin) 3 týdny před

Стилевое :)

Caragin Mircea (WestMedia) 2 týdny před

nice shot!